Prace pożarowo niebezpieczne

Instantkurs > Courses > Prace pożarowo niebezpieczne
Pris: 1490 NOK

Ten kurs jest wymagany od każdego, kto zamierza wykonywać prace pożarowo niebezpieczne. Zapewnia podstawową wiedzę na temat praw i przepisów dotyczących osob wykonujących prace pożarowo niebezbeiczne.

Kurs objaśnia, w jaki sposób oceniać ryzyko podczas wykonywania prac ogniowych oraz jakie niebezpieczeństwa wiążą się z różnego rodzaju sprzętem i miejscami pracy. Kurs wyjaśnia również, jak zminimalizować ryzyko i jakie są procedury gaszenia ognia

Części kursu:

  • Przepisy dotyczace bezpieczeństwa
  • Prawa i przepiosy
  • Teoria dotycząca ognia i jego gaszenia
  • Postępowanie w razie pożaru
  • Ryzyko
  • Zagrożenia związane ze sprzętem oraz miejscem pracy
  • Zagrożenia występujące podczas użytkowania gazu
  • Pierwsza pomoc

Kurs online jest elastyczny, praktyczny i daje możliwość przejścia kursu w sposób odpowiedni dla Ciebie. Możesz podzielić kurs na kilka sesji, aby jak najlepiej dopasować go do Twojej sytuacji.

Aby otrzymać certyfikat, należy:

  • Zdać egzamin teoretyczny kursu online
  • Przesłać potwierdzenie wykonania ćwiczeń gaśniczych, nie później niż 3 miesiące po zakończeniu kursu

Dokumenty do wypełnienia oraz instrukcje ćwiczeń gaśniczych otrzymasz w trakcie kursu.

Kurs trwa: około 3-4 godzin

Nasz kurs prac ogniowych został zatwierdzony przez Norweskie Stowarzyszenie Ochrony Przeciwpożarowej. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat Norweskiego Stowarzyszenia Ochrony Przeciwpożarowej.

Od 01.01.20 obowiązują nowe przepisy bezpieczeństwa i instrukcje dotyczące prac pożarowo niebezpiecznych. Część systemu certyfikacji została zmieniona w celu wzmocnienia i usprawnienia systemu

Zalecamy, aby uczestnicy kursu zapoznali się z nowymi zmianami. Zmienione przepisy bezpieczeństwa i instrukcje pracy można pobrać poniżej:

Artykuł opisujący najważniejsze zmiany można pobrać tutaj.

Zmienione przepisy bezpieczeństwa i instrukcje pracy można pobrać tutaj.

Przepisy bezpieczeństwa dotyczące prac pożarowo niebezpiecznych wazne od 2020 r. Można pobrać tutaj.

Pamiętaj, że Twoje certyfikaty dotyczące prac pożarowo niebezpiecznych zostaną wydane przez Norweskie Stowarzyszenie Ochrony Przeciwpożarowej w aplikacji BVis. Musisz pobrać aplikację (lub zadbać, żeby była zaktualizowana) i zalogować się przy użyciu numeru telefonu, którego użyłeś podczas rejestracji. Nie używaj spacji w numerze telefonu komórkowego, gdy używasz go jako nazwy użytkownika w aplikacji. Kliknij „hasło tilbakestille”, a zostaniesz przekierowany do linku, pod którym możesz ustanowić własne hasło.

Ważne: numery telefonów spoza Norwegii muszą zawierać prefiks”.

Zarejestruj się