Kurs na operatora podnośników

Nasz internetowy kurs na operatora podnośników osobowych zapewnia udokumentowane szkolenie zgodne z ustawą o środowisku pracy, rozporządzeniem o wykonywaniu pracy i rozporządzeniem o maszynach. Kurs zapewnia gruntowne teoretyczne wprowadzenie do bezpiecznego korzystania z podnośników i obejmuje wszystkie trzy klasy podnośników (A, B i C). Pracodawca jest odpowiedzialny za dopilnowanie tego, by pracownik przeszedł niezbędne szkolenie i może to udokumentować. Kurs na operatora podnośników spełnia wymogi prawne dotyczące szkoleń.

Cena: 1990 NOK
Długość kursu: 3 godziny

Cele
Ten internetowy kurs na operatora podnośników zapewnia wiedzę na temat budowy podnośników i ich bezpiecznego użytkowania. Celem kursu na operatora podnośników jest przekazanie osobom pracującym z podnośnikami wiedzy na temat ich bezpiecznego użytkowania, konserwacji i codziennych kontroli. Kurs obejmuje wszystkie klasy podnośników i dokładnie omawia różnice pomiędzy poszczególnymi typami podnośników. Pracodawcy muszą dopilnować tego, by wszyscy pracownicy korzystający z podnośników przeszli udokumentowane szkolenie. Po ukończeniu szkolenia teoretycznego i praktycznego wydawany jest certyfikat kompetencji.

Grupa docelowa
Każdy, kto będzie korzystał z podnośnika.

Zakres tematyczny kursu
Prawa i przepisy / Budowa podnośnika / Klasyfikacja A-B-C / Obsługa / Obszary użytkowania / Bezpieczeństwo / Wypadki i zdarzenia / Inspekcja codzienna i inspekcje dokonywane przez ekspertów

Co otrzymasz?
Certyfikat kompetencji (elektroniczny + plastikowa karta)

Wersje językowe
Kurs jest dostępny w języku norweskim, angielskim, polskim, litewskim, estońskim i rumuńskim.

Szkolenie praktyczne
Pracodawcy muszą udokumentować szkolenie praktyczne (dokumenty do wypełnienia można pobrać po kliknięciu na wybrany kurs). Szkolenie praktyczne można odbyć we własnym zakresie/zewnętrznie przeprowadzonym szkoleniu przez kompetentną osobę (osobę, która posiada certyfikat kompetencji uzyskany wcześniej na podobnym kursie). Prowadzimy również szkolenia praktyczne – terminy można znaleźć w kalendarzu praktyk.

Informacje dodatkowe
Ten kurs online można ukończyć w dowolnym miejscu i czasie na komputerze stacjonarnym, telefonie komórkowym lub tablecie. Kurs ma strukturę pedagogiczną podzieloną na moduły z materiałami wideo, tekstem, obrazami i egzaminem końcowym.

Opinie o kursie

 

Espen L. – Liftpartner AS

Vi har brukt Instant Kurs som vår foretrukne samarbeidspartner på liftkurs i en årrekke. Det fungerer svært godt for oss i Liftpartner.

Herman A. – Storum Stillas AS

Meget lærerikt og pedagogisk liftkurs som kan anbefales. Det er veldig enkelt å komme igang med opplæringen.

Andreas S. – Sivert Montasje AS

Vi har brukt Instant på kursing av våre arbeidere i mange år og er veldig fornøyd med kvaliteten på kurs, brukervennlighet og rask og ryddig respons fra teamet til Instant!

Odpowiednie kursy

Kurs ochrony przed upadkiem z wysokości

Cena: 990 NOK
Wszystkie kursy
instant-customer-support

Kontakt z nami