Pierwsza pomoc

Gdy dochodzi do zdarzenia zagrażającego utratą zdrowia lub życia bądź wydarzy się wypadek, kluczowe znaczenie ma udzielenie natychmiastowej pomocy. Szybka reakcja może dosłownie uratować życie. Skutecznym sposobem na przygotowanie się na takie sytuacje jest przejście szkolenia w zakresie podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Kurs online oferuje podstawowe szkolenie z pierwszej pomocy, przygotowując uczestników, jak radzić sobie z nagłymi wypadkami w bezpieczny i skuteczny sposób.

Cena: 490 NOK

Cel
Ten kurs pierwszej pomocy stanowi wprowadzenie do podstawowych zasad pierwszej pomocy. Przybliża, czym jest pierwsza pomoc i dlaczego jest ważna. Kurs prezentuje łatwy do zapamiętania schemat ABCDE, który mówi, jakie czynności należy po kolei podjąć, udzielając pierwszej pomocy, a także pierwszej pomocy w przypadku różnych rodzajów urazów.

Grupa docelowa
Wszyscy.

Zakres tematyczny kursu
Środki zapobiegawcze / Podstawowa pierwsza pomoc / Informacje dla pracowników służby zdrowia / Resuscytacja krążeniowo-oddechowa / Krwawienie / Urazy związane z zawieszeniem / Urazy głowy / Złamania kości / Oparzenia / Odmrożenia / Hipotermia

Co otrzymasz?
Dyplom

Wersje językowe
Kurs jest dostępny w języku norweskim, angielskim, polskim, litewskim i rumuńskim.

Informacje dodatkowe
Ten kurs online można ukończyć w dowolnym miejscu i czasie na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie. Kurs ma strukturę pedagogiczną podzieloną na moduły z materiałami wideo, tekstem, obrazami i egzaminem końcowym.

Odpowiednie kursy

Kurs montażu rusztowań o wysokości 2-9 m

Cena: 3990 NOK

Kurs na operatora podnośników

Cena: 1990 NOK

Kurs bezpieczeństwa: Niebezpieczne narzędzia ręczne

Cena: 990 NOK

BHP – zdrowie i bezpieczeństwo w branży budowlanej

Cena: 990 NOK
Wszystkie kursy
instant-customer-support

Kontakt z nami