Kurs obsługi sprzętów dźwignicowych

Nasz kurs online dotyczący haków i pasów (sprzęt dźwigowy) zapewnia udokumentowane szkolenie zgodnie z przepisami dotyczącymi organizacji, zarządzania i uczestnictwa, przepisami dotyczącymi kontroli wewnętrznej, przepisami dotyczącymi wykonywania pracy, przepisami dotyczącymi maszyn, przepisami właścicieli budynków i przepisami dotyczącymi miejsca pracy . Kurs kucania/podwieszania przeznaczony jest dla personelu pracującego w obszarach, w których częścią pracy jest podnoszenie. Haki i paski zapewniają bezpieczne wykonywanie operacji dźwigania i wiązania. Ten kurs obejmuje wymagania prawne dotyczące szkolenia.

Cena: 1990 NOK
Długość kursu: 6 timer

Nasz internetowy kurs obsługi sprzętów dźwignicowych zapewnia szkolenie zgodne z Ustawą o Środowisku Pracy, Rozporządzeniem w sprawie Organizacji, Zarządzania i Podziału Pracy, Rozporządzeniem o Kontroli Wewnętrznej, Rozporządzeniem o Wykonywaniu Pracy, Rozporządzeniem o Urządzeniach, Rozporządzeniem o Producentach i Rozporządzeniem o Miejscu Pracy.Podczas kursu zdobędziesz wiedzę na temat BHP i przepisów dotyczących miejsca pracy, w którym wykonuje się operacje podnoszenia. Poza tym zostaniesz dokładnie wprowadzony w zadania hakowego i sygnalisty oraz poznasz sprzęt dźwignicowy używany podczas pracy.
Kurs obsługi sprzętów dźwignicowych jest dostępny w języku norweskim i angielskim. Kurs spełnia wymagania przepisów dla szkoleń kończących się certyfikatem.
Struktura kursu:

  • Przepisy
  • Sygnalizacja
  • Terminologia
  • Sprzęt dźwignicowy
  • Pierwsza pomoc
  • Egzamin

W celu ukończenia kursu należy:
– Zdać egzamin
– Wysłać dokumenty potwierdzające odbycie praktyk
Zapewniamy dokumenty do wypełnienia.

Czas trwania kursu: 5-7 godzin

Odpowiednie kursy

Kurs bezpieczeństwa: Niebezpieczne narzędzia ręczne

Cena: 990 NOK

BHP – zdrowie i bezpieczeństwo w branży budowlanej

Cena: 990 NOK
Wszystkie kursy
instant-customer-support

Kontakt z nami